| Product name | Pressure Gauge Manometer |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Range | 0 - 100Mpa |
|---|---|
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| 압력 범위 | 0~100Mpa, 바, mbar 등 |
| Producing Experience | 11 Years |
| 지성 | 기름 채울 수 있습니다. |
| 산 | 밑바닥 |
| 다이얼 사이즈 | 1.5 "-6"인치 |
|---|---|
| Mount | Bottom Back |
| Connection Material | Brass |
| 연결 크기 | 1/4 1/2 "인치 NPT, BSP |
| Quality | 1 Year |
| 다이얼 사이즈 | 1.5 "-6"인치 |
|---|---|
| Producing Experience | 11 Years |
| Keyword | Pressure Gauge |
| 압력 범위 | 0~100Mpa, 바, mbar 등 |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| 오일 충전 | 채울 수 있습니다. |
|---|---|
| 무브먼트 소재 | 금속 |
| 범위 | 맞춤형 |
| 원료사 | 금속 |
| 원래 장소 | 중국에서 만든 |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| 생산하는 경험 | 11년 |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| 연결 크기 | 1/4 1/2 "인치 NPT, BSP |
| 다이얼 사이즈 | 1.5 "-6"인치 |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| 연결 재료 | 금속 |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
|---|---|
| 산 | 밑바닥 |
| 다이얼 사이즈 | 1.5 "-6"인치 |
| 부르동관 재질 | 인청동 |
| 압력 범위 | 0~100Mpa, 바, mbar 등 |